Karya Tekstil Markaları

Hitit Transfer, Karya Dijital, TekstilBox, Ledu, Trutex, Sign in Turkey, Trupaper, Trutape, Trujet, J-Teck Türkiye, Kiian Digital, Ergosoft

Hitit Transfer kurulduğu 1994 yılından bugüne kadar tekstil baskı ve süsleme sektöründe öncü olmuştur. Ürün gamımız arasında transfer kağıt baskı (dijital, ofset), taş-metal baskı, lazer kesim desenleri, lazer ve plotter kesim desenleri ve bütün bunları ham madde tedariklerini sağlayan, ihracat-ithalat ve üretimini yapan sektöründeki öncü kuruluşumuzdur. Hitit Transfer Karya Teksil Markaları arasındadır

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Karya Dijital, dijital baskı sektörüne boya, baskı makinesi, yedek parça, süblimasyon kağıdı,
ve teknik servis hizmeti sağlayarak alanında öncülüğünü sürdürmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İç mekan – dış mekan mağazacılık, fuar stand uygulamaları ve çeşitli organizasyonlarınız için ışıklı ve ışıksız reklam kasaları markamız olan TekstilBox olarak “Aydınlatılabilir Tekstil Germe Light Box” ile siz değerli müşterilerimize uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ürünler sunmaktayız. TekstilBox olarak neler yaptığımızı bakmak için videolar bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

LEDU, reklam sektöründe tekstil ve kumaş kullanımının öncüsü olmuştur. İç ve dış mekan mağazacılık, fuar stand uygulamaları, çeşitli event ve organizasyonlarınız için ışıklı-ışıksız tekstil reklam kasalarının, hem bitmiş ürün hem de ham madde tedarikçisi olarak alanında liderliğini sürdürmektedir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Bir Karya Dijital markası olan signinturkey.com’da dijital baskı makineniz için aradığınız yedek parçayı bulabileceksiniz. signinturkey.com, kurulduğu günden beri kullandığı dinamik arama motoru, yenilikçi, ilham veren yaklaşımıyla dijital baskı makineniz için yüksek teknoloji ürünlerini sektördeki 25 yıllık birikimi eşliğinde sizlerle buluşturuyor.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İhtiyacınız olan her yerde rahatlıkla ve güvenle kullanım sağlayabileceğiniz Truwell Otomatik Dezenfektan ve Sabun Dispenseri Krom 600 ml sizlerle!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Trutape, offset ve serigraf transfer malzemeleri, transfer tozu, transfer kağıdı, transfer baskı malzemeleri, polyester film, reflektör tabaka, plotter ve yedek parça alanlarında hizmet sunmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Trutex, dijital baskı kumaşları olarak geniş ürün çeşitliliğiyle, tekstil baskı kumaşları alanında dünya devleriyle çalışmaktadır. Ürün yelpazesinde UV, Latex, Solvent, Dye-Sub ve Paper transfer tekniklerine uygun dijital tekstil baskı kumaşları yer almaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Kendi sınıfında çok iyi kuruma ve transfer özellikli, yüksek mukavemetli dijital sublimasyon baskılar için transfer kâğıdında doğru adresiniz TruPaper!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Trujet dijital baskı makineleri ile kaliteli baskı ihtiyacınıza yüksek performanslı çözümler sunuyoruz. Trujet’in olağanüstü baskı kalitesi sizlere yaratıcı fikirlerinizi hızla kârlı ürünlere çevirmeniz için olanak sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Yüksek çalışma performansı, yüksek renk verimliliği, en iyi kuruma ve kafa ömrü değerleriyle, baskı makineleriniz için en iyi baskı boyaları Trujet’te!

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

J-Teck Türkiye, Türkiye ve komşu bölgelerine en iyi mürekkep ve know-how hizmeti sunan, müşteri memnuniyetine odaklanan; güncel olarak pazardaki yenilikçi ve rekabetçi kimliğini koruyan genç ve dinamik bir şirkettir.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

Kiian Digital, dijital tekstil baskı pazarındaki lider dijital mürekkep markasıdır ve önde gelen teknolojilerle performansınızı artıracak son teknoloji çözümler sunar. İnovasyon konusundaki kararlılığı ve derin teknik uzmanlığı ile Kiian Digital, partnerlerinin tekstil endüstrisinin artan taleplerini karşılamasını sağlamak için en doğru ürünleri sunmaktadır. Kiian, en yüksek kalitede süblimasyon, dispers ve pigment mürekkepler sağlayarak, çeşitli uygulamalarda çeşitli baskı kafalarıyla transfer ve doğrudan baskıda optimum baskı performansı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

İsviçre menşeili baskı yönetimi yazılımı ErgoSoft, pratik kullanımı ve düzenli menüleriyle kullanıcılara birçok kolaylık sunmaktadır. Yüksek verimlilik ve en iyi renk sonuçları elde edilebilen ErgoSoft yazılımlarının, distribütörlüğü firmamız tarafından yapılmaktadır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN